'test'

Hva kan vi hjelpe deg med?

Administrasjon

Kommunikasjonsenhet

Kommunikasjonssjef Elena Solberg, tlf.: 482 04 130 e-post: elena.solberg@hurum.kommune.no  

Informasjons- og IKT-rådgiver Anne Grete Ivås, tlf.: 904 11 852, e-post: anne.grete.ivas@hurum.kommune.no

Politisk sekretariat

Tora Sandnes, tlf.: 926 99 198, e-post: tora.sandnes@hurum.kommune.no

Dokumentsenter og servicetorg

Virksomhetsleder Nina Klausen, tlf.: 905 99 100, e-post: nina.klausen@hurum.kommune.no

Rådgivere

Skolefaglig rådgiver Nina Keiseraas Foss, tlf.: 995 74 266. e-post: nina.keiseraas.foss@hurum.kommune.no

Rådgiver for barnehage Marianne Blichfeldt, tlf.: 992 93 965, e-post: marianne.blichfeldt@hurum.kommune.no

Rådgiver helse og omsorg Karen D. B. Sannes, tlf.: 916 02 221, e-post: karen.sannes@hurum.kommune.no